KONST / Skulptur & konsthantverk / Diorama 15636008

nr 1563 6008

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Signerad. Diorama med skulptur och etsning. Yttermått inklusive ram: 34x30 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 september 2023
kl 18:12:17

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad